Stokta yok

Karşılaştır
Sold By : e-program
Kategoriler: ,

Product Description

Modern hayvancılık işletmesi için tasarlanmış Gelişmiş Sığır Yöneticisi. Detaylı hayvancılık kayıtları tutun. Kimlik, soy ağacı ve ıslahı yönetin. Tedaviler, satışlar ve hayvan hareketleri dahil çoklu eylemleri kaydedin. Hayvan ve sürü performansını ve kar / zararı takip edin. Bir ahır takvimi alın ve sizi düzenli tutmak için sınırsız notlar ekleyin.
Özel bir hayvancılık programında tüm hayvanlara özel kayıtları kaydedin. Anahtar yönetim bilgilerinizi hemen güncelleyin. Bilgilendirilmiş kararlar alın. Güçlü raporlama, sürü bilgilerinizi işleminize uygun şekilde görmek için rapor formatlarını özelleştirmenizi sağlar.
Bireyler, gruplar, tanımlama yöntemleri, açıklamaları ve yükseltilmiş / satın alınan kayıtlarla sığırları görün. Sperm ve embriyo stoklarını takip edin.
Mera, AI ve embriyo yetiştiriciliğini kaydedin.
Hayvan türüne, statüsüne, mera, kategoriye ve diğerlerine – operasyonunuza uygun kriterleri temel alarak sığırları atayın. Gruplar tarafından girilen kayıtlar, o grupta listelenen tüm kişiler için otomatik olarak güncellenir.
Ağırlıkları, vücut koşulları puanlarını, yükseklikleri, kare puanlarını ve skrotal çevresini girin. Ağırlıkları, oluşturduğunuz bir skalasından veya bir skalasından oluşturulan bir e-tablodan kolayca indirin.
Bilgilendirilmiş yönetim kararları almak için yetiştirdiğiniz sığırların ve aldığınızların performans sonuçlarını görüntüleyin.
Tedavi tarihini, teşhisini, ilacını, dozajını, rota yerini, yönetilen lotu / seri numarası, sıcaklığı ve daha fazlasını kaydedin.
İhtiyacınız olan bilgileri önceden tanımlanmış raporlarımızdan alın.
Sığırlarınızın fotoğraflarını doğrudan otlaktan çekin ve o kişinin sayfasına yükleyin.
Alım satımlarınızı takip edin. Kullanıcı Profilleri oluşturun ve personelinize izinler atayın.

Web Tabanlı Dilediğiniz Zaman, Dilediğiniz Bilgisayardan Kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan Tek Şey İnternet.